Tęczowy Puchar Polski w Squashu

22/04/2024
Tęczowy Puchar Polski w Squashu 1

Ponad 20 zawodników z 3 klubów walczyło dzielnie w Poznaniu przez całą sobotę. Pierwszy Tęczowy Puchar Polski w Squashu trafił w ręce Volup Warszawa. 

Poziom soft-core dla zaczynających przygodę ze squashem i hard-core dla tych już trenujących. Dwie fazy rozgrywek Tęczowego Pucharu Polski w Squashu wyłoniły zwycięzców. Złoty medal soft zdobył Kamil z Dragon Balls Kraków, srebro wywalczył Alberto z Orion Poznań, a brąz Jakub z Volup Warszawa. Z kolei w hardzie najlepszy był Majkel z Volup Warszawa, srebro otrzymał Denis z Orion Poznań, a medal brązowy Michał z Dragon Balls Kraków.

„Wielkie gratulacje dla Warszawy! Dla nas to był dla nas test miejsca, formuły i schematu rozgrywek. Najważniejsze, że zabawa była świetna. Udało się nam po raz pierwszy zebrać na ogólnopolską integrację amatorów squasha z trzech miast” – powiedział Paweł Kardynia, prezes Klubu Sportowego Orion Poznań.

Po podliczeniu wyników gry wszystkich uczestników Tęczowego Pucharu Polski w Squashu okazało się, że właśnie zawodnicy z Volup Warszawa wyprzedzili w rankingu karkowskie Dragony. A Klub Orion Poznań dziękuje wszystkim za udział w pierwszym takim wydarzeniu w Polsce.

Wydarzenie miało wsparcie z Budżetu Miasta Poznania, a partnerem był OutFilm.

Hard-core

Soft-core

 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY ORION POZNAŃ

Zostaliśmy zarejestrowani dnia 06.07.2021
KRS 0000909878
NIP 7792528340
REGON 389378375

Partnerami Klubu są Miasto Poznań oraz Lokum Stonewall.

Wszelkie prawa do nazw, znaków graficznych i treści są zastrzeżone.
Ich wykorzystanie możliwe jest wyłącznie za pisemną zgodą Zarządu Klubu.