Podsumowanie Tęczowego Pucharu Polski

13/06/2023
Tęczowy Puchar Polski 0

To było pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Aż 25 zespołów z 6 miast. Na dwóch halach w Poznaniu, przez dwa dni grania w siatkę. Do tego kilka imprez towarzyszących. Pierwszy Tęczowy Puchar Polski za nami!

W klasyfikacji klubowej wgrała stolica. Dlatego Tęczowy Puchar Polski odebrał Volup Warszawa.

Na poziomie A najlepszą drużyną okazała się ekipa “Volup K Volley”. Srebro wywalczyli “Obrońcy Tytułu” z Gdańska. Brąz przypadł drużynie “Family Gays” z Wrocławia. Zgodnie z decyzją sędziów zawodnikiem MVP został na tym poziomie Rafael Santos.

Walkę na poziomie B wygrał Kraków i Ich drużyna “Dragon Balls Draco”. Srebrne medale odebrała drużyna “Chillli Katowice”, a brązowe poznański “House Of Orion”. Najlepszym zawodnikiem okazał się Szymon Piwowar z “Dragon Balls Draco”.

Poziom B- również wygrały Smoki. Złoto przypadło drużynie “Dragon Balls Szczerbatek”. Miejsce drugie należało do “Kiss My Ace” z Volup Warszawa, a trzecie do “Chillli Gold” z Katowic. Zawodnikiem MVP został Mateusz Wysocki z “Dragon Balls Szczerbatek”.

Na poziomie C wygrał Poznań, a dokładniej drużyna Oriona Poznań pod nazwą “Drapieżne Kicie”. Srebro wywalczyli “Rainbow Rangers” z Volupa, a brąz “Euphoria” z Poznania! Najlepszym zawodnikiem na tym poziomie okazał się Paweł Wojewoda ze zwycięskiej drużyny Klubu Orion.

Wszystkie informacje o wydarzeniu oraz zapowiedź kolejnych Tęczowych Pucharów Polski na stronie Tęczowy Puchar Polski (teczowypucharpolski.pl)

 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY ORION POZNAŃ

Zostaliśmy zarejestrowani dnia 06.07.2021
KRS 0000909878
NIP 7792528340
REGON 389378375

Partnerami Klubu są Miasto Poznań oraz Lokum Stonewall.

Wszelkie prawa do nazw, znaków graficznych i treści są zastrzeżone.
Ich wykorzystanie możliwe jest wyłącznie za pisemną zgodą Zarządu Klubu.