POWÓT

TROCHĘ ZASAD

Start rozgrywek o 20:00. Należy więc przybyć do Malta Squash w Centrum Handlowym Malta przynajmniej 5 minut wcześniej. Klub Orion Poznań ma zniżkę na wynajem kortów, w formie przedpłaty, której dla członków dokonuje prezes Paweł Kardynia. Dlatego rozliczenie następuje z Pawłem na podstawie obecności w danym miesiącu.

Koszty wynajmu kortu i rakiety obniża odbicie karty MultiSport, więc pamiętajcie o tym!


ZAPISY

Rezerwacja gry następuje w formie komentarza pod postem publikowanym w piątki około 9:00 na grupie OrionTeam. Istnieje możliwość gry przez 1 lub 2 godziny, co trzeba zaznaczyć w komentarzu.

Rezygnacja do poniedziałku do godziny 20.00 nie powoduje naliczenia opłaty. Rezygnacja po tym terminie wiąże się z pełną opłatą (bez karty MultiSport), jeśli nikt nie wbije się na miejsce rezygnującego.

Limit miejsc to 12, bo zwykle mamy 6 kortów. Warto jednak wpisywać się na listę rezerwową, bo różnie bywa z rezygnacjami a czasem możemy nawet dostać dodatkowy kort.


NA KONIEC

Po pierwszej godzinie istnieje możliwość skorzystania z darmowej sauny w Malta Squash.STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY ORION POZNAŃ

Zostaliśmy zarejestrowani dnia 06.07.2021
KRS 0000909878
NIP 7792528340
REGON 389378375

Partnerami Klubu są Miasto Poznań oraz Lokum Stonewall.

Wszelkie prawa do nazw, znaków graficznych i treści są zastrzeżone.
Ich wykorzystanie możliwe jest wyłącznie za pisemną zgodą Zarządu Klubu.